reportaż fotograficzny definicja

img

Sesje dziecięce należą do moich ulubionych. To bezkonkurencyjne uczucie trzymać w rękach nowe egzystencja i mieć warunki okrasić te cenne pierwsze chwile.

Na sesję z noworodkiem inwituję w pierwszych 15 dniach życia maluszka. Najważniejszym momentem na wychwycenie piękności oraz słodyczy waszego bobasa jest czas pośród 7 natomiast 10 dniem życia. Wtedy podobnie bobas ma najskrytszy sen, a jego sylwetka ma miejsce w bez ustanku bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest komponowanie go w postawach pokrewnych , które miał w brzuchu u mamy. Najpiękniejsze fotografie wynikają na przestrzeni głębokiego snu maluszka. Dlatego też ważne ma miejsce w ,ażeby w dozę dyspozycji matka szybko zdecydowała się na taką sesję. Aktywizuję do skontaktowania się ze mną jeszcze nim planowanym terminem porodu. To dopuszcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych liczeń i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim intymnym studio, które jest należycie przygotowane, docieplone i nasłonecznione. Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są w najwyższym stopniu senne, najedzone i zrelaksowane. Przeważnie nawiązuję sesję około 10.00 o brzasku. Dla waszego bobasa przygotowałam co niemiara rekwizytów foto, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie załatwiam innych sesji, tak żeby mieć warunki wygospodarować tak duża liczba czasu, jak bardzo potrzeba.

Sesja może trwać nieco pory (2-4 godz.), gdyż jej przebieg ma miejsce w podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na karmienie i uciszenie, przytulenie i przewinięcie noworodka. Na sesję proszę o zabranie smoczka dla dzieciaczka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, poręczna sofa, poduszka do karmienia, do Waszej dyrektywy jest też sztuka kulinarna i łazienka.

Top