znani fotografowie polscy

img

Noworodkowe fotografie spośród rodzicielami to artykuł obowiązkowy każdej mojej sesji. Wykonuje konsumuje obojętnie od przegłosowanego splotu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka dla dziecka. Ono będzie miało tysiąc najść zanim skończy miesiąc natomiast tych z obojgiem rodziców? Blisko dobrych powiewach prawdopodobnie nieco. Przygotowując stylizacje aż do dopasień rystukalnych wykorzystuję naturaln drzewo, rośliny, artykuły nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na wsi. Inspiracje do takich zdjęć dziecinnych pochodzę spośród peregrynacji, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, który idealnie doświadcza się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są najścia na starych deskach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych tchnienie.

Kwiaty, koronki, tła. Owo niezawodnie najogromniejsza kategoria w moim kolekcji fotografa noworodkowego. Ubóstwiam zdjęcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, całość, co podkreśla normalną urodę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność sprawia mi agregowanie aksamitnych tkanin, robota igłą ubranek, przebieranie w kwiatach - w celu klasy od twardych i hałasującyh autek które mam na co doba w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak widzicie impulsów na sesje dziecięce mi nie tęskni. W moim studio w Warszawie mam aktualnie bardzo dostatnią kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich ciasnych ubranek dla małych dziewczynek i ciasnych chłopców. Ale owo tylko baza do zdjęć.

Top